Esistuje jeden západ? Aneb divergence v EU a konvergence ČR Klub investorů

Začátek: čtvrtek 21. listopadu 2019, 19:30
Konec: čtvrtek 21. listopadu 2019, 21:00
Místo konání: SB 302
Kontaktní osoba: Klub investorů
Tagy: studenti, veřejnost

Doba se mění. Zrychluje, vytváří nové problémy, chrlí stále nové a nové otázky, na které se nám nedostávají odpovědi… Obchodují země EU čím dál více se zahraničím nebo se postupně začínají uzavírat? A jak je na tom vlastně samotné Česko v porovnání s ekonomickou úrovní západních zemí? My můžeme pouze hádat, ale pánové z J&T, Petr Sklenář a Pavel Ryska, nám mohou přinést odpovědi, které bychom možná nečekali. Přijďte si spolu s námi proto poslechnout, jaké jsou makroekonomické výhledy nad současnou a budoucí Evropou. Třeba i díky tomu nakonec získáte tolik potřebný náskok, který vám pomůže předběhnout ostatní a vydělat!

Petr Sklenář je hlavní ekonom J&T, věnuje se analýze makroekonomických dat, hodnocení vývoje, prognózy na finančních a komoditních trzích. Aktuálně si dále rozšiřuje vzdělání o CFA.

Pavel Ryska, který je analytikem J&T, se ve volném čase zajímá o ekonomické teorie a politiku. V práci sleduje finanční trhy především v reklamním a realitním sektoru, rozumí ale také oblasti vzácných kovů. Bude-li dost pilný, může si za pár let ke svému jménu připisovat také doktorský titul z Institutu ekonomických studií FSV UK.

Esistuje jeden západ? Aneb divergence v EU a konvergence ČR