5. Impro workshop All Arts Club

Začátek: pátek 15. listopadu 2019, 12:55
Konec: pátek 15. listopadu 2019, 14:30
Místo konání: tělocvična SB
Kontaktní osoba: All Arts Club
Tagy: studenti

All Arts Club vás zve na pátý workshop divadelní improvizace, tentokrát pod vedením improvizátora, psychologa a moderátora Pavla Wiesera.

Co se vám pod pojmem IMPRO vybaví? Partička? Stand-up comedy? Něco, na co se člověk rád dívá z bezpečí své komfortní zóny? Strach, pokud byste měli sami vystupovat? A kolik z vás si představilo svůj každodenní život?

Novými situacemi, které vyžadují pohotovou reakci je přeci plný každý den! Improvizace nám dává hravý nástroj, jak v sobě probudit spící poklady, s nimiž těmto nástrahám snáze čelit - kreativitu a s ní spojenou pohotovost. Důležitou složkou celého procesu je také umění necenzurovat se a nehodnotit. Improvizace tedy rozhodně není výhradní záležitostí herců - zlepšit své komunikační a prezentační dovednosti si díky ní může každý!

All Arts Club pro vás každý semestr organizuje pestrou paletu workshopů širokého uměleckého spektra (hudba, malování, tanec, fotografování a mnoho dalších) a tentokrát se štafeta vrací k improvizačním workshopům, jejichž cílem vám bude právě tuto aplikaci improvizace do každodenního života přiblížit.

*Do tělocvičny se nesmí ve venkovních botách, pokud se tedy nechcete účastnit bosí, přineste si sálovky.

Trénink je ZDARMA. Kapacita: prvních 12 přihlášených - https://form.jotformeu.com/93004183808354

Trénink je ZDARMA a doporučuje jej 11/10 předních světových improvizátorů.

5. Impro workshop