Den otevřených dveří FPH Fakulta podnikohospodářská

Začátek: pátek 31. ledna 2020, 10:00
Konec: pátek 31. ledna 2020, 12:30
Místo konání: Vencovského aula
Kontaktní osoba: Fakulta podnikohospodářská
Tagy: studenti, veřejnost, zájemci o studium

Všechny uchazeče o studium na Fakultě podnikohospodářské, stejně jako ty ještě nerozhodnuté, které zajímá oblast podnikání, managementu, marketingu nebo třeba kultury a neziskového sektoru, zveme na den otevřených dveří Fakulty podnikohospodářské. Zajímá tě víc? Podívej se níž nebo rovnou sem: https://fph.vse.cz/uchazeci/bakalarske-studium/den-otevrenych-dveri/ 

KDY?
31. ledna 2020 od 10:00 do 12:30

KDE?
Rajská budova Vysoké školy ekonomické, areál Žižkov (nám. Winstona Churchilla 4, 130 67 Praha 3 – Žižkov)

CO TI VŠECHNO PŘEDSTAVÍME?
Bakalářské a magisterské studijní programy, možnosti studia v zahraničí, podmínky přijímacího řízení, firemními partnery fakulty, vedení fakulty, vzorový studijní plán, kreditový systém a jak si vytvořit rozvrh.

KDO BUDE ODPOVÍDAT NA DOTAZY?
Studijní referentky, ale i studenti naší fakulty, takže ti poví i o životě na kolejích, zkušenostech se studiem v zahraničí, nebo o tom, které předměty je nejvíc bavily.

BUDE I PROHLÍDKA ŠKOLY?
Ano, ukážeme veškerá zákoutí, kam se chodí studenti zašít před přednáškou nebo zkouškou, na oběd (nejen do menzy), nebo místa odkud uvidíš z VŠE Pražský hrad.

KDE NAJDU VÍCE INFORMACÍ?
Na webu myfph.cz, nebo piš na Facebook, e-mail prfph@vse.cz či studijní referentce Haně Dudové (dudova@vse.cz), která ví vše o dokumentech a přihláškách ke studiu.

A PŘIHLÁŠKY KE STUDIU?
Máš už dost informací k podání přihlášky? Podat ji můžeš do 30. 4. 2020. Koukni na >>> https://fph.vse.cz/uchazeci/bakalarske-studium/prihlaska-ke-studiu/

TĚŠÍŠ SE?
My ano. Tak naviděnou na dni otevřených dveří!

Den otevřených dveří FPH