Absolventská středa: Efektivita a spokojenost Odborná přednáška a neformální setkání absolventů

Začátek: středa 13. listopadu 2019, 18:00
Konec: středa 13. listopadu 2019, 19:30
Místo konání: RB211
Kontaktní osoba: RPC
Tagy: absolventi, doktorandi, studenti, termíny, veřejnost, zaměstnaci

Zveme vás 13. listopadu od 18:00 na přednášku v rámci projektu Absolventské středy na téma „Efektivita a spokojenost“, kterou povede Ing. Jiří Doležal*, absolvent Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně a spoluzakladatel motivačního diáře DOLLER. V současnosti pracuje pro společnost Universy s.r.o.

Bezplatná registracezde

Anotace přednášky:
Každý z nás je neustále pod nějakým tlakem. Pořád po nás někdo něco chce. Lepší známky, lepší výkon, více práce. „To dáš, to zvládneš!“ je sice super, ale nás vždy zajímalo, jak toho docílit. A právě o tom je přednáška.

V rámci přednášky se dozvíte:

  • Jak funguje mozek (jen nutný základ)
  • Jak být efektivní (a přitom si to užít)
  • Jak mít víc energie (a k tomu ušetřit za Redbully)
  • Jak se efektivně učit (zapomeňte na biflování)
  • Jak lépe zvládat své náročné povinnosti
  • Jak zužitkovat drahocenný čas a tím pádem být spokojený

 

* Ing. Jiří Doležal
Pan Doležal je doktorand oboru Finance na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně a spoluzakladatel motivačního diáře DOLLER, který je v současné chvíli přeložen do několika světových jazyků a používá ho na desítek tisíc uživatelů. 
Již během studií na VŠ měl mnoho aktivit, působil v akademickém senátu, účastnil se řady studentských i vědeckých soutěží, stáží u nás i v zahraničí, a právě to mu umožnilo si uvědomit, jak důležité je umět si zorganizovat čas, zvládat sám sebe, mít jasnou vizi a celoživotně se vzdělávat. Věří, že každý z nás si může plnit své sny a pomoci tak změnit svět k lepšímu.
Kromě toho pan Doležal pořádá konferenci Úspěchobraní, Lifehacking a workshopy, kde sdílí tipy a techniky pro produktivnější den.

Více o projektu Absolventské středy zde.
Těšíme se na setkání

 

Absolventská středa: Efektivita a spokojenost