Workshop: 4. Impro workshop na VŠE All Arts Club

Začátek: pátek 8. listopadu 2019, 12:55
Konec: pátek 8. listopadu 2019, 14:30
Místo konání: tělocvična ve Staré budově VŠE
Kontaktní osoba: All Arts Club
Tagy: studenti, veřejnost, zaměstnaci

Máme tady v pořadí čtvrtý workshop divadelní improvizace, tentokrát pod vedením improvizátora, psychologa a moderátora Pavla Wiesera.

Co se vám pod pojmem IMPRO vybaví? Partička? Stand-up comedy? Něco, na co se člověk rád dívá z bezpečí své komfortní zóny? Strach, pokud by měl sám vystupovat? A kolik z vás si představilo svůj každodenní život?

Novými situacemi, které vyžadují pohotovou reakci, je přeci plný každý den! Improvizace nám dává hravý nástroj, jak v sobě probudit spící poklady, s nimiž těmto nástrahám snáze čelit - kreativitu a s ní spojenou pohotovost. Důležitou složkou celého procesu je také umění necenzurovat se a nehodnotit. Improvizace tedy rozhodně není výhradní záležitostí herců - zlepšit své komunikační a prezentační dovednosti si díky ní může každý!

All Arts Club pro vás každý semestr organizuje pestrou paletu workshopů širokého uměleckého spektra (hudba, malování, tanec, fotografování a mnoho dalších) a tentokrát se štafeta vrací k improvizačním workshopům, jejichž cílem je právě přiblížit vám aplikování této improvizace do každodenního života. Předchozí zkušenosti potřeba žádné nejsou.

*Do tělocvičný se nesmí ve venkovních botách, pokud se tedy nechcete účastnit bosí, přineste si sálovou obuv.

Trénink je ZDARMA. Kapacita: prvních 12 přihlášených - https://form.jotformeu.com/93004183808354

 

Workshop: 4. Impro workshop na VŠE