International & Study Abroad Fair 2023

Začátek: středa 29. listopadu 2023, 10:00
Konec: středa 29. listopadu 2023, 15:00
Místo konání: Atrium Rajské budovy
Kontaktní osoba: Oddělení zahraničních styků
Tagy: #abroad #erasmus #erasmusplus #exchange #exchangeprogram #exchangesemester #fair #studenti #vsestudyabroad

Oddělení zahraničních styků Vás všechny srdečně zve na International & Study Abroad Fair 2023, který se uskuteční ve středu 29. 11. 2023, od 10:00 do 15:00, atriu Rajské budovy. Akce je určena všem zájemcům o studium v zahraničí. Získáte zde informace o možnostech studia v zahraničí i o jednotlivých partnerských školách VŠE, kde můžete svůj pobyt realizovat.

O své zkušenosti se studiem na partnerských školách VŠE se s Vámi podělí přímo zahraniční studenti, kteří na VŠE právě studují, nebo studenti VŠE, kteří semestr v zahraničí již absolvovali. K dispozici bude také informační stánek OZS, kde budou Vaše dotazy týkající se studia v zahraničí zodpovídat pracovníci zahraničního oddělení.

Máte za sebou studium v zahraničí a chcete se o své zážitky podělit? Zaregistrujte se do tohoto formuláře a přijďte předat své zkušenosti dalším zájemcům.

Návštěvu této akce vřele doporučujeme i studentům, kteří byli vybráni ke studiu v zahraničí v LS daného akademického roku a rádi by získali ještě další praktické informace ke svému pobytu!

International & Study Abroad Fair 2023