KTH's Got Talent: Debata s hvězdami katedry turismu a hospitality Debata s výraznými studentskými osobnostmi. Od běžeckého lyžování po manažerský talent.

Začátek: středa 8. listopadu 2023, 10:00
Konec: středa 8. listopadu 2023, 11:30
Místo konání: konferenční sál AK
Kontaktní osoba: Hana Blazkova
Tagy: #diskuze #doktorandi #fmv #innovationweek #studenti #studentskyspolek #verejnost #zajemciostudium #zamestnanci

Přijďte si poslechnout diskuzi se studenty naší katedry. Co spojuje Ivu Vránovou, Michaelu Jirků a Markétu Pincovou? Kromě studia turismu vynikají svojí pílí a pracovitostí. Podělí se o své zkušenosti se studiem turismu ve světle jejich dalších aktivit, proberou i své budoucí kariérní plány. Diskuzi moderují Renata LukášováPavel Černý

 Jak zvládat tréninky, závody a studium? Iva Vránová, juniorská reprezentantka v běžeckém lyžování se podělí o zkušenosti s kombinací vrcholového sportu a studia.

Jak těžké je zajišťovat chod studentské organizace a pracovat s dobrovolníky? Od Michaely Jirků, prezidentky studentského klubu CUFR, se dozvíte nejen o organizaci studentských aktivit a řízení studentského spolku, prozradí i svůj recept na řešení problémů a výzev.

Studium jako výzva? Markéta Pincová je absolutní premiantka napříč všemi ročníky na naší katedře. Mimo jiné převzala z rukou ministra školství Cenu Domu zahraniční spolupráce v  kategorii Účastník vyjíždějící z ČR za rok 2021 a stala se ambasadorkou DZS za Fondy EHP. Inspiruje i vás? 

Přijďte poslouchat a přijďte se ptát. Těšíme se na vás. 

KTH's Got Talent: Debata s hvězdami katedry turismu a hospitality