Zážitkový Workshop Udržitelné pracovní a studijní prostředí

Začátek: čtvrtek 9. listopadu 2023, 08:00
Konec: pátek 10. listopadu 2023, 16:00
Místo konání: RB 103
Kontaktní osoba: Ing. Jitka Volfová, Ph.D.
Tagy: #fmv #innovationweek

Workshop se bude konat ve dvou dnech s celkovou délkou osm hodin každý den, včetně pauzy na oběd. Je veden kolegyněmi z Katedry mezinárodního podnikání: Mgr. Ing. Kamilou Matysovou, Ph.D. a Ing. Jitkou Volfovou, Ph.D.

Nabízíme vám jedinečnou příležitost rozvíjet své leadership dovednosti a mentální zdraví s humorem a provokativními technikami, které vás zcela pohltí. Připojte se k nám a pojďme společně vykročit do budoucnosti s pevnými základy pro osobní i profesní úspěch. Tento intenzivní kurz se zaměřuje na budování udržitelného pracovního a studijního prostředí se zvláštním důrazem na osobní růst, work-life balance, koučování, verbální a neverbální komunikaci, práci v nejistotě a efektivní práci s emocemi. Budeme rozvíjet Vaši samostatnost i práci v rámci týmu a naučíme Vás využívat transakční analýzu pro zvládnutí výzev moderního prostředí. Naše nabídka je výsledkem výzkumu mezi studenty a pracovníky VŠE v souvislosti s prací a studiem v nejistém prostředí pandemie COVID-19 a workshop je realizován v rámci mezinárodní spolupráce partnerů V4 pod záštitou grantu: The International Visegrad Fund’s Strategic Grant no. 22210016. Bližší informace o výzkumu a mezinárodním týmu naleznete na následujících stránkách: https://leadership.wz.uw.edu.pl/cs/home-cz/ .

Akce je určena výhradně pro studenty bakalářských a magisterských programů na VŠE. Kapcita je omezena na max. 15 osob. Registrujte se, prosím, níže pod tlačítkem "registrovat se".

 

Zážitkový Workshop Udržitelné pracovní a studijní prostředí