ROBOTIZACE: Finanční profese jako ohrožený druh Odborná konference pro studenty SŠ, VŠ a veřejnost

Začátek: čtvrtek 25. dubna 2019
Konec: čtvrtek 25. dubna 2019
Místo konání: Vysoká škola ekonomická v Praze - Rajská budova
Kontaktní osoba: Darina A. Kubová
Tagy: doktorandi, studenti, veřejnost, zaměstnaci

Technologický pokrok nezastavíme, a tak nám pomalu, ale jistě proniká i do oblasti financí a účetnictví. S tím se samozřejmě pojí i otázka a obavy, zda lidské zdroje jednou budou nahrazeny umělou inteligencí.

Bude vaše práce nahrazena roboty a umělou inteligencí? Co dělat, abyste nebyli vyměněni algoritmem? A jaké dovednosti budete potřebovat, pokud máte přežít na trhu práce? Na tyto otázky najdete odpovědi na naší konferenci!

Letošní ročník se bude zabývat především automatizací účetních procesů. Odborníci nejen z korporátní sféry vám ukážou, jak technologie mohou ušetřit účetním čas i náklady, aby se mohli věnovat zajímavějším činnostem než rutinnímu přeťukávání faktur. Během jednoho workshopu budete mít dokonce možnost naprogramovat si svého vlastního robota!

V rámci konference vystoupí i zástupci tzv. fintechů, propojení moderních technologií se světem financí, díky nimž se dozvíme, jak tyto technologie zefektivňují přístup k financím.

Program konference a detailní informace o řečnících naleznete na webových stránkách konference. Konference je především určena pro studenty a všechny ostatní přátele účetnictví.

Vstup na konferenci je pro všechny účastníky ZDARMA. Z kapacitních důvodů je však nutná registrace, kterou naleznete zde: https://1url.cz/dMVSS

ROBOTIZACE: Finanční profese jako ohrožený druh