Free Market Road Show: Co lze vyčíst z vaší digitální stopy? A bude vůbec Brexit? Institut strategického investování FFÚ VŠE

Začátek: čtvrtek 4. dubna 2019, 17:00
Konec: čtvrtek 4. dubna 2019, 21:30
Místo konání: VŠE - Žižkov
Kontaktní osoba: ISTI
Tagy: doktorandi, studenti, veřejnost

Pavel Telička (Evropský parlament), Miroslav Singer (bývalý guvernér ČNB), Miroslav Šlapák (GE Aviation), Ondřej Vlček (Avast), Lukáš Kovanda (Czech fund), Nick Harris (JTI), Dan Mitchell (Centre for Freedom and Prosperity, USA), Richard Zundritsch (Austrian Economic Center) se představí ve dvou panelových diskuzích za sebou v rámci mezinárodní konference Free Market Road Show 2019 probíhající pod záštitou děkana Fakulty financí a účetnictví doc. Ladislava Mejzlíka.

Dojde k Brexitu a co nám to přinese? Co vše lze vyčíst z vaší digitální stopy a jak to lze použít v businessu? Co o vás ví firmy? Pokud vás zajímají odpovědi na tyto a další otázky, pak na konferenci nesmíte chybět.

Řečníci se představí ve dvou panelových diskuzích, obě bude moderovat Ondřej Lipka

PROGRAM:

  • První panelová diskuze od 17:00 (RB101)

Téma: CO VŠE O VÁS ŘÍKÁ VAŠE DIGITÁLNÍ STOPA A JAK MŮŽE BÝT POUŽITA V BUSINESSU?

Řečníci: Milan Šlapák (GE Aviation), Nick Harris (JTI), Ondřej Vlček (Avast), Lukáš Kovanda (Czech Fund).

 

  • Druhá panelová diskuze od 19:00 (RB 101)

Téma: BREXIT - DOJDE K NĚMU NĚKDY? A CO PŘINESE?

Řečníci: Pavel Telička (Evropský Parlament), Miroslav Singer (Generali CEE), Richard Zundritsch (Austrian Economic Centre), Dan Mitchell (Center for Freedom and Prosperity, USA), Cris Lingle (Profesor Ekonomie).

 

Registrovat se můžete na Facebooku (tím, že kliknete na "going") nebo ZDE.