Česko-čínské vztahy zblízka: role české ambasády v Pekingu Junior Diplomat Initiative

Začátek: středa 27. března 2019, 18:00
Konec: středa 27. března 2019, 19:30
Místo konání: Akademický klub
Kontaktní osoba: Junior Diplomat Initiative
Tagy: studenti
Chtěli byste se dozvědět, co obnáší práce diplomata v Číně? Jak moc se liší jednání na evropské úrovni od úrovně asijské?

Již tradičně pro Vás pořádáme seminář, tentokrát na téma Česko-čínské vztahy zblízka: role české ambasády v Pekingu. Naše pozvání přijal Ondřej Wágner, který v současnosti působí jako tajemník politického úseku na Velvyslanectví ČR v Pekingu. Mimo jiné je zakládajícím členem JDI, absolventem FMV VŠE i Diplomatické Akademie MZV ČR.

Během semináře bude náš host mluvit o hlavních prioritách české ambasády v Číně v letošním roce, vlivu domácí politiky na vnímání Číny a v neposlední řadě také o nástrojích a způsobech jednání, které diplomaté použivají k prosazení českých zájmů.

Přijměte tímto naše pozvání na 36. seminář JDI, který se uskuteční ve středu 27. března 2019 od 18:00 v Rektorském salonku Akademického klubu VŠE.

Akce je primárně určena pro studenty Fakulty mezinárodních vztahů VŠE.

Zájemci o účast se mohou registrovat na adrese registrace@jdi-vse.cz od středy 20. března od 21:00. Do e-mailu uveďte jméno, obor a ročník studia. Účastníci budou vybráni na bázi „first come, first served“.

Těšíme se na Vás!

Tým JDI
Česko-čínské vztahy zblízka: role české ambasády v Pekingu