VŠE Family Business Club Workshop pro nástupce v rodinných firmách

Začátek: pátek 17. února 2023, 18:00
Konec: pátek 17. února 2023, 20:30
Místo konání: VŠE
Kontaktní osoba: Julie Hambergerová
Tagy: #absolventi #podnikani #studenti #terminy #workshop

Podnikají vaši rodiče? Ať už jste v tom s nimi, plánujete se v budoucnu zapojit nebo vás taková možnost zaujala, přijďte mezi další nástupce v rodinných firmách z řad studentů a absolventů VŠE. 

Na programu tohoto setkání VŠE Family Business Clubu bude workshop s názvem Jak změnit firemní kulturu, abyste nastartovali rozvoj rodinné firmy. Stávající i nové členy VŠE Family Business Clubu na něj srdečně zveme.

Akce se uskuteční v pátek 17. února od 18 hodin na Vysoké škole ekonomické v Praze. Kapacita workshopu je omezená. Předem se na něj prosím registrujte tady. Přihlášeným účastníkům následně zašleme další organizační informace.

Workshop reaguje na převažující touhu generace nástupců v rodinných firmách zaběhnuté věci měnit a inovovat. Pokud je to i váš případ, přijďte a zjistěte víc o tom, jak lze nápady na změnu v rámci firmy realizovat a dotáhnout do konce. Prosadit je a dočkat se jejich přijetí ze strany rodičů i dlouholetých zaměstnanců. Díky tomu se bude dařit rodinné firmy rozvíjet a zachovat v nich to klíčové – podnikatelského ducha.  

Účastníky workshopem provede Ing. Michal Andera, Ph.D., který je odborným asistentem na Katedře podnikání Fakulty podnikohospodářské. Vyučuje předměty zaměřené na rozvoj příležitostí. Zabývá se startupy, podnikatelskými inkubátory a metodami rozvoje nápadů. Kromě práce na VŠE je spoluzakladatelem studia zaměřeného na edukativní videa ClarityMotion. Před lety natáčel rozhovory o podnikání, inovacích a udržitelnosti pro Bpark.cz. Nyní nahrává audio encyklopedii aktuálních témat vysvětli: podcast. 

Více o fungování VŠE Family Business Clubu najdete v tomto článku

VŠE Family Business Club