Mezinárodní den univerzitního sportu Victoria VSC

Začátek: pátek 17. září 2021, 09:30
Konec: pátek 17. září 2021, 16:00
Místo konání: Atrium Rajské budovy
Kontaktní osoba: PR Oddělení
Tagy: studenti, veřejnost

VICTORIA Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT se připojuje k události Mezinárodní den univerzitního sportu (International Day of University Sport), která je oficiálně vyhlášena organizací FISU a dává si za cíl zviditelnit univerzitní sport. Oslavy univerzitního sportu proběhnou letos v prostorech VŠE.
Akce je určena pro studenty, kteří jsou zařazeni do stipendijního projektu UNIS na podporu duální kariéry a dále také pro sportovně nadané studenty 4. ročníků gymnázií se sportovní přípravou, kteří mají největší potenciál pro zapojení do projektu v následujících letech.

Hlavní program oslav Mezinárodního dne univerzitního sportu začne v 9:30 hodin. V průběhu dopolední části proběhne pro všechny účastníky přednáškový blok zaměřený na tématiku duální kariéry. V odpolední části se studenti budou moci zúčastnit vybraných workshopů a přednášek vedených předními odborníky ve sportovní vědě a výzkumu, mediální komunikaci či zdravotní prevenci. Odpolední část nabídne rovněž komentovanou prohlídku pro případné zájemce o studium na Vysoké škole ekonomické v Praze. V neposlední řadě bude po celou dobu akce probíhat EXPO vysokých škol zapojených do projektu UNIS.

Zájemci se mohou závazně registrovat do pondělí 6. září 2021 vyplněním tohoto Google formuláře.
Přihlašování na odpolední workshopy bude spuštěno ve středu 8. září od 13:00 h. Odkaz pro přihlášení bude zaslán na email všem registrovaným zájemcům.
V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte obrátit na koordinátora projektu UNIS, pana Jana Plichtu (unis@vsc.cz).