10. ročník konference "Rozvoj a inovace finančních produktů" Banky a finanční trhy v „pocovidové“ době

Začátek: pátek 4. června 2021
Konec: pátek 4. června 2021
Místo konání: online
Kontaktní osoba: Jarmila Radová
Tagy: FFÚ, VŠE, bankovnictví, doktorandi, finanční produkty, pojišťovnictví, studenti, veřejnost, zaměstnaci, ČNB

Aktuální, již jubilejní 10. ročník konference Rozvoj a inovace finančních produktů se koná v pátek 4. června 2021. Z důvodů vládních opatření proti šíření koronaviru se letošní jubilejní ročník bude konat online.

Konference Rozvoj a inovace finančních produktů je zaměřena na aktuální otázky související s dopady koronavirové pandemie na bankovní a pojišťovací sektor. K této problematice přinese konference reprezentativní přehled názorů z oblasti regulace a dohledu, z praxe finančních institucí a distributorů finančních produktů, z oblasti ochrany spotřebitele a rovněž z akademického pohledu.

Konference nabízí aktuální informace nejen pro pracovníky bank, pojišťoven, penzijních a investičních společností či obchodníků s cennými papíry, organizací působící v oblasti ochrany spotřebitele, ale také pro širokou odbornou a akademickou veřejnost.

Program, řečníci a další informace, týkající se např. způsobu registrace a připojení z vlastních zařízení (počítačů a mobilních telefonů), budou zveřejněny v dostatečném předstihu a průběžně budou aktualizovány.

  • Registrovat se můžete již nyní, a to na webové adrese Registrace.
10. ročník konference "Rozvoj a inovace finančních produktů"