CEMS Assessment Centrum nanečisto na veletrhu Šance

Začátek: úterý 17. března 2020, 12:45
Konec: úterý 17. března 2020, 14:15
Místo konání: RB 359
Kontaktní osoba: CEMS Office
Tagy: studenti, termíny

Stejně jako každý semestr, i tentokrát budete mít možnost vyzkoušet si během veletrhu Šance tzv. CEMS Assessment Centrum nanečisto a zároveň se potkat se současnými studenty programu u CEMS informačního stánku.

Program Master in International Management/CEMS je anglicky vyučovaný program na Fakultě podnikohospodářské. Jeho klíčovými aspekty jsou internacionalizace, kdy každý student programu stráví semestr v zahraničí na jedné z 33 CEMS partnerských univerzit a absolvuje zahraniční stáž, úzká spolupráce s více než 70 korporátními partnery nebo třeba silná profesionální síť kontaktů.

Potenciální uchazeči o program se mohou registrovat na Assessment Centrum (AC) nanečisto, které se bude konat od 12:45 do 14:15 v místnosti RB 359, a během kterého si budou moci vyzkoušet dva úkoly podobné těm, které zažijí i během reálného AC. AC je nedílnou součástí přijímacího procesu pro program CEMS a jeho účelem je otestovat připravenost a vhodnost uchazeče pro program. AC nanečisto je organizováno Veronikou Motlovou z katedry manažerské psychologie a sociologie Fakulty podnikohospodářské. Všichni zájemci se musí registrovat.

>>> Assessment Centrum nanečisto – registrace. <<<

Zároveň se můžete potkat se současnými studenty programu u CEMS stánku, a to rovněž v úterý 17. března od 10 do 16:30 hodin ve druhém patře atria Rajské budovy.

Pro aktuální informace sledujte událost na Facebooku.

CEMS Assessment Centrum nanečisto na veletrhu Šance