Jak začít hrát na kytaru All Arts Club

Začátek: úterý 27. listopadu 2018, 19:45
Konec: úterý 27. listopadu 2018, 21:15
Místo konání: NB C
Kontaktní osoba: All Arts Club
Tagy: studenti

Sníte o tom zahrát si jednou na kytaru svojí oblíbenou písničku, ale nevíte, z kterého konce začít? Nebo dokonce váháte, jestli to vůbec stojí za ten čas a námahu? Možná je to lehčí, než si myslíte.

Doražte na workshop s Tomášem Mrštinou a Terezou Raidlovou, potkej se s lidmi, kteří májí stejný cíl jako vy a nechte se inspirovat k prvním krokům. Pokud máte už kytaru doma, přineste si ji, ať si můžešte všechno rovnou vyzkoušet.

Na workshopu se dozvíte:

  • Co hraní na kytaru obnáší
  • Jaké jsou druhy kytar a podle čeho si vybrat pro sebe tu nejlepší
  • Jak a podle čeho se začít učit hrát sám 

Tomáš Mrština je hudebník každým coulem, začínal hrou na klasickou kytaru, se kterou dokonce dokázal vyhrát dvě krajská kola hudebních soutěží. Časem se dostal k flamenco kytaře a fingerstylu. Momentálně se však nejvíc věnuje hraním glam rocku na elektrickou kytaru.

Tereza Raidlová je plnokrevným kytarovým samoukem a Tomášovy tipy bude doplňovat trefnými postřehy o tom, jaké to je protloukat se akordy sám.

-------------------------------------------------------------------------

Worskhop je součástí série hudebních workshopů pořádaných All Arts Club a Melogee. Projekt je realizován za podpory Vysoké školy ekonomické v Praze a České spořitelny.

Jak začít hrát na kytaru