Výjezd na kolech a piknik Letní teambuilding nejen Eco týmu VŠE
| Start: | Tuesday 23. Jun 2026, 16:00 |
|---|---|
| End: | Tuesday 23. Jun 2026, 18:30 |
| Event language: | čeština |
| Place: | Sraz u Churchilla před VŠE |
| Contact person: | Jaroslav Pašmik |
| Tags: | #cyklistika #ecotym #ecotymvse #udrzitelnost |
Dámy a pánové, „od Churchilla“ pojedeme na výlet na kole a malý společný piknik. Pokud se přihlásíte, získáte voucher Nextbike v hodnotě 200 Kč na další vyjížďky po Praze a dalších desítkách měst v Česku. Kapacita je omezena jen na 15 osob. Akci pořádá Eco tým VŠE.