ONLINE Absolventská středa na VŠE: Storytelling – Your Swiss Army Knife of Business Communication Online Absolventská středa

Start: Wednesday 1. Dec 2021, 18:00
End: Wednesday 1. Dec 2021, 19:30
Place: Online
Contact person: RPC, FMV

Zveme vás 1. prosince od 18:00 na ONLINE přednášku v rámci projektu Absolventské středy na VŠE na téma „Storytelling: Your Swiss Army Knife of Business Communication“, kterou představí Lukáš Liebich*, absolvent FMV VŠE.

Přednáška bude v angličtině.

Kdy: středa 1. prosince 2021, od 18:00
Kde: online MS Teams zde
Nutná bezplatná registrace předemzde

Anotace:

Ať už jste firemní zvíře – nebo žijete ve světě startupů – nebo pracujete ve veřejné správě: vaší komunikaci prospěje, když v ní bude více příběhů.
Jak? 
V rámci této přednášky vám Lukáš ukáže, jak můžete pomocí příběhů: Představit se, vysvětlit abstraktní koncept nebo vyplnit čas, když vás zradí technika, snímky se zaseknou a potřebujete hrát o čas, než se opraví.

 

Více o projektu Absolventské středy zde.
Těšíme se na setkání!

 

Medailonek Lukáš Liebich

Lukáš dříve pracoval jako konzultant ve společnosti Accenture, v současnosti je facilitátor v MSD eXperience Design Team. V rámci své práce připravuje širokou škálu obchodních workshopů. Témata sahají od využití blockchainu ve farmacii až po hodnocení rizik dodavatelského řetězce a pokrývají různé části farmaceutického byznysu (výzkum, výroba, prodej).

Kromě své „standardní práce“ také už vyškolil několik stovek svých kolegů v různých částech světa v tématech jako kritické myšlení, kreativní řešení problémů nebo vyprávění příběhů.

Na některých svých trénincích žádá lidi, aby zpívali „Baby One More Time“ od Britney Spears. Slíbil, že to tentokrát neudělá 🙂

ONLINE Absolventská středa na VŠE: Storytelling – Your Swiss Army Knife of Business Communication